Марина Васильєва за Іваном Франко. Музична казка.

Звісно, історія про фарбованого лиса – вигадка, яку придумав для дітлахів мудрий казкар Іван Франко. Але ця вигадка багато чому вчить. Не можна обманювати інших – рано чи пізно всі зрозуміють, що ви говорите неправду і буде вам не переливки! Не будьте надто гордими та пихатими, умійте розраховувати свої сили і можливості, щоб не потрапити в халепу! Не вихваляйтеся і не обіцяйте того, що не зможете потім зробити. Не дозволяйте іншим обдурити вас, будьте уважні та обережні – шахраїв у світі багато, але правда і добро завжди перемагають!

«Фарбований лис» – повчальна казка не тільки для дітей, а і для дорослих. Змінюються часи, а вона залишається популярною – історія про хитрого лиса Микиту знайшла своє відображення і на сторінках книг, і у мультфільмах, виставах, картинах, ілюстраціях, і на сторінках мережі інтернет, адже сюжет є життєвою правдою, хоч герої і зазнали літературної персоніфікації.

Яскрава постановка, створена колективом нашого театру, прийдеться до смаку усім, хто забажає побачити сценічне втілення казкової історії. Отже, запрошуємо до перегляду і малечу, і дорослих! Слідкуйте за репертуаром!

Режисер-постановник - Катерина Богданова.

Художник-постановник - Олена Рикусова.

Балетмейстер-постановник - Олена Лисенко.

Композитор - Олександр Сичов.

Помічник режисера - Галина Губова.