Запрошуємо на навчання до Донецького державного університету внутрішніх справ

На жаль, оголошення застаріло
Приєднуйся до команди лідерів! Запрошуємо на навчання до Криворізького навчально-наукового інституту Донецького державного університету внутрішніх справ!

Навчання в Донецькому державному університеті внутрішніх справ – це європейська освіта, можливість міжнародних обмінів з найкращими профільними університетами Європейського Союзу та отримання сертифікатів на підтвердження додаткових компетентностей за напрямками ! Обирай Криворізький навчально-науковий інститут
Донецького державного університету внутрішніх справ!

Наш заклад вищої освіти зі специфічними умовами навчання готує фахівців-правоохоронців для роботи в Національній поліції та юристів, економістів, управлінців – для цивільних установ.
Донецький державний університет внутрішніх справ здійснює свою роботу у містах Кропивницький (вул. Велика Перспективна, 1 та вул. Бєляєва, 17) та Кривий Ріг. (вул. С. Тільги,21 та вул. Співдружності, 92а)

Шановні абітурієнти! Місія Донецького державного університету внутрішніх справ – сприяти створенню безпечного та комфортного середовища для студентів, курсантів, викладачів, співробітників та відвідувачів університету, розвитку здібностей кожної особистості. Ми надаємо якісну освіту етично, справедливо, рівноправно та використовуючи інноваційні підходи та передовий світовий досвід у партнерстві з представниками української та міжнародної спільноти.

Зацікавивися- заповнюй анкету Майбутнього абітурієнта 2024!
https://docs.google.com/forms/d/1RmfKvk8qtmZRofYCZNjXiVMqXKAzoE2zEjJjrM6CRZQ/edit

Посилання на сайт закладу https://dnuvs.ukr.education/fakultety/fakultet-2knni
Рубрики
Освіта
Дмитро Пилипенко
Показати номер
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

Акція знижка 33% на навчання 1000 гр на курси! Навчання на курсах по всій території України! Дипл...
15:14, 4 грудня
Легко та швидко приведемо вас до успіху в навчанні! Знаємо, наскільки складними можуть бути курсові,...
17:32, 26 листопада
Вважати недійсним Диплом Бакалавра, за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», с...
17:25, 6 грудня