Топ експертів нашого міста - Василь Попов

Специалист
Василь Попов
Відгуки: 8
Коментарі : 0
Передплатників: 0
Підписатися
Сортувати по:
Відгук про "Sergeev Hotel & Hostel - Николаев"
четвер, 1 липня 2021 р.
За результатами дослідження і аналізу оргкомітету Компанії «Знак Якості» Sergeev Hotel в місті Миколаїв став Фіналістом Конкурсу "Найякісніші послуги і товари 2021 року" в категорії: готелі! Вибираючи готель Sergeev, ви отримуєте комфортне перебування і незабутнє враження від найвищого рівня сервісу та послуг! Компанія Знак Якості з гордістю вручила колективу нагороди: почесний Кубок та Диплом «Знак Якості», а також маркувальний знак «Гарантія Якості»!
Відгук про "Кулинарная Школа, "Да, Шеф!" в Николаеве"
понеділок, 5 липня 2021 р.
За результатами дослідження і аналізу оргкомітету Компанії «Знак Якості» кулінарна школа «Да, Шеф!» в місті Миколаїв стала Переможцем Конкурсу "Найякісніші послуги і товари 2021 року" в категорії: кулінарні школи ! З «Да, Шеф!» Ви станете справжнім шеф-кухарем / шеф-кондитером на своїй кухні! Вчать готувати правильно, вишукано, з душею. Школа, яка занурить Вас в світ кулінарної майстерності, навчить готувати правильно, смачно і різноманітно, відкриє масу секретів і зруйнує стереотипи складності мистецтва кулінарії, які міцно увійшли в наше життя. Компанія Знак Якості з гордістю вручила керівнику Гусак Наталії Андріївні та колективу нагороди: почесний Кубок та Диплом «Знак Якості», а також маркувальний знак «Гарантія Якості»! Вітаємо! Бажаємо впевнених кроків до успіху, сміливих ідей для подальшого розвитку.
Відгук про "Karlson, детский центр"
вівторок, 6 липня 2021 р.
За результатами дослідження і аналізу оргкомітету Компанії «Знак Якості» Дитячий центр «Karlson kids play» в місті Миколаїв став Фіналістом Конкурсу "Найякісніші послуги і товари 2021 року" в категорії: дитячі центри! Можемо з упевненістю сказати, що Дитячий центр «Karlsonkids play» допомагає дітям розвиватися, та батькам допомагає розвиватися разом зі своїми дітьми. Компанія Знак Якості з гордістю вручила керівнику Руденко Сніжані Миколаївні та колективу нагороди: почесний Кубок і Диплом «Знак Якості», а також маркувальний знак «Гарантія Якості»!
Відгук про "Салон красоты "LEO", услуги красоты и фитобочка"
понеділок, 12 липня 2021 р.
За результатами дослідження і аналізу оргкомітету Компанії «Знак Якості» салон краси «LEO» місті Миколаїв став Фіналістом Конкурсу "Найякісніші послуги і товари 2021 року" в категорії: салони краси !🏆✨🏆 У салоні працюють справжні майстри перетворення душі, тіла та образу, які постійно вдосконалюють свої навички, стежать за останніми розробками в б'юті індустрії, відвідуючи майстер-класи та семінари відомих майстрів сфери краси. Висококваліфіковане обслуговування, бездоганний сервіс, індивідуальний підхід, вишуканий інтер’єр - все це салон краси «LEO»! Компанія Знак Якості з гордістю вручила колективу нагороди: почесний Кубок та Диплом «Знак Якості», а також маркувальний знак «Гарантія Якості»! 🏆
Відгук про "Auris, Ауріс - центр слуху в Миколаєві"
вівторок, 13 липня 2021 р.
За результатами дослідження і аналізу оргкомітету Компанії «Знак Якості» Медичний центр слухової реабілітації «Ауріс» в місті Миколаєві став Переможцем Конкурсу "Найякісніші послуги і товари 2021 року" в категорії: Центри слуху! «Ауріс» - перший спеціалізований центр слуху в місті Миколаєві! Можемо з упевненістю сказати, що якісну діагностику і кваліфіковане лікування в «Ауріс» вам гарантовано! Компанія Знак Якості з гордістю вручила директору ЦСР «Ауріс» Ковалюк Маргариті Володимирівні та колективу нагороди: почесний Кубок та Диплом «Знак Якості», а також маркувальний знак «Гарантія Якості»! Вітаємо! Нехай всі пацієнти швидко одужують, нехай всі співробітники лікарні з роботою справляються професійно і легко, нехай "Ауріс" ще довгі роки дарує надію, посмішки і одужання людям!
Відгук про "Галерея цветов Тэрика в Николаеве"
четвер, 15 липня 2021 р.
За результатами дослідження і аналізу оргкомітету Компанії «Знак Якості» «Галерея квітів та шарів Теріка» в місті Миколаїв стала Фіналістом Конкурсу "Найякісніші послуги і товари 2021 року" в категорії: Квіткові галереї ! Ми гарантуємо, що в Галереї квітів Теріка кожен знайдете те, що принесе радість Вашим близьким. Компанія Знак Якості з гордістю вручила керівнику Єрьоменко Тетяні і колективу нагороди: почесний Кубок та Диплом «Знак Якості», а також маркувальний знак «Гарантія Якості»! Вітаємо! Нехай у вас завжди буде стимул для того, щоб не зупинятися на досягнутому. Бажаємо завжди знаходити мету і ресурс для руху вперед!
Відгук про "Кейтеринг-сервис Quick Picnik в Николаеве"
середа, 28 липня 2021 р.
За результатами дослідження і аналізу оргкомітету Компанії «Знак Якості» Кейтеринг сервіс Димової Ганни, Компанія “Quick Picnik” в місті Миколаїв стала Переможцем Конкурсу "Найякісніші послуги і товари 2021 року" в категорії: Кейтеринг ! Компанія Знак Якості з гордістю вручила Ганні Димовій і колективу нагороди: почесний Кубок та Диплом «Знак Якості», а також маркувальний знак «Гарантія Якості», як відзнаку за якість!
Відгук про "Мережа Стоматологій «УСМІШКА»"
вівторок, 26 жовтня 2021 р.
За результатами дослідження і аналізу оргкомітету Компанії «Знак Якості» МЕРЕЖА ЦЕНТРІВ СТОМАТОЛОГІЇ "УЛЫБКА"в місті Миколаїв стала переможцем Конкурсу "Найякісніші послуги і товари 2021 року" в категорії: стоматології! Прекрасне обслуговування, швидке реагування, уважний підхід, ефективне, результативне і швидке лікування зубів високо оцінюють пацієнти мережі центрів стоматології «Улыбка»!