На Миколаївщині під час руху загорівся Ford, - ФОТО

На Миколаївщині під час руху загорівся мікроавтобус.

У Березанській територіальній громаді Миколаївської області під час руху автошляхом загорівся автомобіль Ford Transit. Пожежу ліквідували рятувальники. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

Автівка спалахнула під час руху

Подія сталася 10 травня у селі КраснеМиколаївського району. Під час руху автошляхом зайнявся автомобіль Ford Transit.

На місце прибули рятувальники, які оперативно ліквідували пожежу. Площа займання склала 5 квадратних метрів. До гасіння залучались чотири рятувальники та одна одиниця спецтехніки.

Наразі фахівці з’ясовують причину виникнення займання. Інформація про постраждалих не надходила.

Нагадаємо

Протягом  9 травня рятувальники ліквідували дві пожежі у житловому секторі, ще два займання на відкритих територіях. Одна з пожеж сталася у Первомайську. Там загорілися речі домашнього вжитку на балконі п’ятиповерхового житлового будинку.