На Миколаївщині поліцейські затримали чоловіка за підозрою у збуті зброї та боєприпасів.
Понад тисячу набоїв різного калібру, автомат та магазин до нього, гранату та підривач вилучили правоохоронці у 31-річного мешканця Снігурівки. Зловмисника слідчі затримали та повідомили про підозру. Йому загрожує до семи років ув’язнення. Про це повідомляє поліція.
Що відбулось?
Під час реалізації оперативної інформації та після проведення необхідних заходів слідчі слідчого управління та оперативники карного розшуку обласного главку поліції за силової підтримки спецпризначенців управління «КОРД» та процесуального керівництва прокуратури затримали фігуранта одразу після збуту озброєння, - пишуть ГУНП.
На місці події правоохоронці вилучили автомат, 30 набоїв до нього, магазин та корпус ручної гранати типу Ф-1 з підривачем, а також 45 000 гривень, які фігурант отримав за продаж.
У ході розслідування поліцейські встановили, що зловмисник збував озброєння серед кола знайомих на території Снігурівки.
Зловмисника поліцейські затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
У ході санкціонованого обшуку за місцями проживання затриманого правоохоронці вилучили ще 1200 набоїв різного калібру.