Протягом доби 21 червня на території Миколаївської області зареєстровано 19 пожеж, внаслідок бойових дій - 8.
Як повідомляє ДСНС, через ворожі обстріли пожежі ангара, насосної станції, пшениці на корені сухої трави, очерету та чагарників виникли у селах Мішково-Погорілове, Калинівка та Червоне Воскресенської територіальної громади, Солончаки та Куцуруб, Чорноморці, Очакові та у Миколаєві.
“Вогнем знищено зернові культури на загальній площі 82 га, завдяки роботі підрозділів Головного управління ДСНС України у Миколаївської області не допущено перекидання вогню на 215 га”, - говориться у повідомленні.
На території Дорошівської ТГ у Прибузькому лісництві навмисний підпал спричинив займання листяного настилу на площі 0,06 га. Підручними засобами пожежу загасили вогнеборці та працівники лісгоспу.
Пожежі господарчих споруд на території приватних домоволодінь стались у селі Іванівка Южноукраїнської ТГ Вознесенського району та Миколаєві. Причина займань встановлюється. У м. Новий Буг Баштанського району через коротке замикання електропроводки горіло сміття та побутові речі в однокімнатній квартирі.
Також на проспекті Богоявленському сталось коротке замикання силового кабелю з подальшим горінням внаслідок чого зайнялося перекриття та утеплювач магазину. На площі 5 кв. м пожежу ліквідували вогнеборці. Необережне поводження з вогнем та підпал призвели до займання сухої трави, чагарників та очерету на загальній площі 10, 5 га.