КУПУЮЧИ, ОТРИМУЮЧИ ТА ВИКОРИСТОВУЮЧИ ЦЕЙ КВІТОК НА ЗАХІД, ВИ АВТОМАТИЧНО ПОГОДЖУЄТЕСЬ ВИКОНУВАТИ ВСІ ПРАВИЛА ТА ІНСТРУКЦІЇ, ВСТАНОВЛЕНІ В МІСЦІ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ:

1. Даний квиток є гарантією можливості відвідування Вами Заходу за умови дотримання Вами правил та умов відвідування Заходу, що визначені Організатором Заходу.

2. Придбаний квиток поверненню та обміну не підлягає.

3. При втраті чи суттєвому пошкодженні квитка Власник квитка на Захід не допускається, дублікат квитка не видається, вартість квитка не відшкодовується.

4. Повернення номінальної ціни квитка на Захід здійснюється лише у випадку скасування Заходу або в іншому випадку, прямо визначеному Організатором Заходу у відповідності до встановлених Організатором Заходу правил та умов повернення грошових коштів. Затримання початку Заходу або перенесення дати проведення Заходу не є підставою для повернення квитка.

5. Адміністрація не несе відповідальності за підроблені квитки; претензії щодо підроблених квитків не розглядаються.

6. Власник квитка має належним чином зберігати квиток до закінчення Заходу. Зіпсування квитка може ускладнити прохід на Захід. У випадку, якщо власник квитка достроково залишив Захід, квиток стає недійсним і не підлягає поверненню, повторний прохід на Захід по такому квитку неможливий.

7. Для забезпечення безпеки на матчі може проводитися огляд речей відвідувачів.

Глядачі зобов'язані:

Дотримуватися громадського порядку. Проявляти нетерпимість до порушників правопорядку та курців.

Дбайливо ставитися до обладнання та майна стадіону, а також клубів, які беруть участь у матчі. Поважати вболівальників інших клубів. Виявляти повагу до національної символіки (прапорів та гімнів), а також до символіки ФФУ, ПФЛ і футбольних клубів.

Виконувати вимоги стюардів, адміністрації стадіону, представників правоохоронних органів і МНС щодо дотримання чинного законодавства, правил та інструкцій поведінки на Заході, а в разі виникнення надзвичайних ситуацій – вимог плану евакуації зі стадіону.

Глядачам забороняється:

Відвідувати стадіон і дивитися матч у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, а також вживати алкогольні напої та/або наркотичні речовини на території стадіону. Курити на стадіоні. Розпалювати факели або вогнища. Кидати предмети на футбольне поле, у футболістів, арбітрів, тренерів, глядачів та в їхні транспортні засоби.

Використовувати грубі, нецензурні, образливі вирази, жести, пісні, політичну пропаганду, а також застосовувати погрози та залякування. Пропагувати расизм, дискримінувати футболістів, тренерів, арбітрів, глядачів та інших осіб за національними, расовими, релігійними, політичними, гендерними та віковими ознаками. Виходити на футбольне поле, до місць розташування команд, арбітрів, делегата матчу, кімнати допінг-контролю, приміщень для офіційних осіб і ложі VIP. Входити на стадіон з будь-якою скляною і пластиковою тарою (пляшками) зі спиртними та спиртовмісними напоями, метальними чи піротехнічними виробами або предметами, вибухівкою, вогнепальною та холодною зброєю, набоями. Приносити з собою продукти харчування і напої. Виняток робиться для батьків з малолітніми дітьми.

Проносити великогабаритні речі (сумки, пакети тощо), розміри яких перевищують 25х25х25 см. Відповідальність за порушення Правил: Особи, які вчинили правопорушення, притягуються до відповідальності згідно з чинним законодавством України. Організатори змагань, уповноважені представники стадіону та футбольного клубу, представники правоохоронних органів мають право вивести за межі стадіону особу, яка не дотримується Правил, і прийняти рішення про недопущення цієї особи на стадіон у майбутньому. Глядачі несуть відповідальність за свою поведінку на стадіоні.