Воїни екіпажу перехоплювачів з позивним «Танго» (123-тя окрема бригада безпілотних систем «Код Оріона») встановили новий вражаючий результат.
Вони знищили ворожий ударний БпЛА типу Shahed у районі острова Зміїний на рекордній відстані 53 кілометри та на висоті 2 800 метрів. Про це розповіли у 123 ТрО, - передає 0512.
Українська розробка на варті неба
Рекордний результат було досягнуто за допомогою вітчизняного швидкісного дрона-перехоплювача Wovkulaka Spitfire. Це безпілотник літакового типу, спеціально розроблений для ефективної роботи на великих відстанях і висотах.
За 3 місяці активного використання на фронті понад 15 знищених ворожих повітряних цілей екіпажем «Танго». Завдяки філігранній майстерності операторів та високій точності виявлення цілі, ворожий дрон було ліквідовано ще на далеких підступах — задовго до того, як він зміг наблизитися до цивільних чи військових об'єктів. Успішна робота екіпажу «Танго» вкотре доводить: українські технології безпілотних систем стрімко розвиваються, розширюючи бойові можливості ЗСУ та надійно закриваючи українське небо.