ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» виходить на фінальну стадію реконструкції важливої ділянки теплової мережі, розташованої у Заводському районі міста.
Наразі на об’єкті залучена спеціалізована техніка, а фахівці підприємства виконують герметизацію та ізоляцію стиків трубопроводу, а також проводять засипку траншей після успішної заміни труб. Про це повідомляє міськрада.
Головні характеристики об'єкта та мета робіт
У межах модернізації комунальники проклали нові, сучасні попередньо ізольовані труби. Загальна довжина оновленої ділянки становить близько 540 метрів, а діаметр труб — 219/315 мм.
Проведення цих робіт дозволить суттєво підвищити надійність теплопостачання для жителів району. Крім того це забезпечить якісну підготовку міських мереж до майбутнього опалювального сезону 2026–2027 років.