Ранкова атака по Миколаєву: є постраждалий та пошкоджено автівки

Зранку, 12 червня, російський агресор тероризував Миколаїв дронами.

О 6:23 у Миколаєві оголосили повітряну тривогу через загрозу дронів. Пізніше Повітряні сили повідомили про дрони на місто. Протягом пфв години містяни чули вибухи. Віталій Кім надав проміжну інформацію щодо атак.

Оновлено 

Внаслідок падіння уламків БпЛА пошкоджено будівлі транспортного підприємства та автомобілі. Також виникла пожежа легкового автомобіля, яку ліквідували вогнеборці.

Постраждав чоловік. Його госпіталізовано до медичного закладу.

Для обстеження території додатково залучались фахівці радіаційного, хімічного та біологічного захисту, а також піротехнічний розрахунок ДСНС. Від ДСНС на місці події працювали 19 рятувальників та 5 одиниць спеціальної техніки.

Що відомо 

росіяни зранку знову атакували місто «шахедами». Постраждав чоловік, його госпіталізовано. Пошкоджено будівлі транспортного підприємства та автомобілі.

Нагадаємо, що вночі російський агресор атакував Миколаїв дронами. Внаслідок цього є пошкодження у приватному секторі. Відомо про трьох постраждалих.