На Миколаївщині затримали чоловіка, який «замінував» відділок поліції.
У Південноукраїнську Миколаївської області правоохоронці затримали 48-річного чоловіка, який повідомив про нібито замінування приміщення поліції. Інформація не підтвердилася, а самому псевдомінеру тепер загрожує до восьми років ув’язнення. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївської області.
Повідомив про «замінування»
Інцидент стався 15 травня. Чоловік зателефонував на спецлінію 112 та заявив про підготовку вибуху у місцевому відділку поліції.
Після отримання повідомлення правоохоронці та кінологи обстежили адміністративну будівлю й прилеглу територію. Жодних вибухонебезпечних або підозрілих предметів не виявили.
Псевдомінером виявився місцевий житель
У ході розшукових заходів поліцейські встановили, що неправдиве повідомлення надав 48-річний мешканець Південноукраїнську. На момент дзвінка чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Правоохоронці затримали його у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Також відомо, що раніше він уже потрапляв у поле зору правоохоронців за вчинення особливо тяжкого злочину.
Чоловіку повідомили про підозру
Слідчі повідомили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 259 Кримінального кодексу України. Мова йде про завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху будівлі, що забезпечує діяльність органів державної влади.
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави. Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом Южноукраїнського відділу Вознесенської окружної прокуратури.