Капітальний ремонт доріг у Миколаєві: де покращують покриття, - ВІДЕО

В одному з районів Миколаєва проходить капітальний ремонт дорог.

В усіх районах Миколаєва поступово відновлюють дороги. Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич показав, які роботи виконали у Корабельному районі.

Як та де проходить ремонт

Як розповіла начальниця відділу благоустрою Корабельного району Олена Ляшко, завершено капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїздів по проспекту Корабелів вздовж вулиці Океанівської та проспекту Корабелів. Також  проведено роботи в приватному секторі по вулиці Левеневського від вулиці Ольшанців до вулиці Торгової. Проведений капремонт дорожнього покриття по вулиці Бригадна від вулиці Об'їздна дорога до вулиці Львівської. 

Зараз триває ремонт доріг, що ведуть до дитячого садка, та інших внутрішньоквартальних проїздів. Також виконуються роботи з капітального покриття по вулиці Тернопільська. 

Розуміємо, що ще дуже багато доріг у місті потребують ремонту. Але навіть у складних умовах ми крок за кроком робимо цю роботу, щоб мешканці бачили реальні зміни у своєму районі, - наголосив Олександр Сєнкевич. 

До кінця 2025 року ще планують завершити ремонт визначених об'єктів. 

Нагадаємо, у Корабельному районі Миколаєва готуються до капітального ремонту вулиці Костя Гордієнка. Адміністрація району вже оголосила пошук підрядника для виконання робіт. Очікувана вартість ремонту складає понад 3,7 мільйона гривень