П’ять пожеж за добу: на Миколаївщині горіли будинки, господарчі споруди та автомобіль, - ФОТО

На Миколаївщині минула доба відзначилась зростанням кількості пожеж.

Загалом зареєстровано п’ять випадків займання, з яких три сталися у житловому секторі. Завдяки оперативним діям рятувальників та небайдужості місцевих мешканців вдалося уникнути жертв і врятувати майно, зазначили у ДСНС.

Із настанням холодів у регіоні фіксують збільшення кількості пожеж у житлі. Лише за останню добу рятувальники ліквідували 5 загорянь різної складності.

У селі Криве Озеро Первомайського району сталася пожежа в літній кухні. Вогонь поширився на площу 15 кв. м, але його вчасно загасили місцеві вогнеборці. Ще один випадок стався у селі Прибужжя Вознесенського району, де горіла господарча споруда. Полум’я охопило 45 кв. м, проте завдяки оперативним діям пожежників вдалося врятувати поруч розташований житловий будинок та гараж.

У селі Коблеве Миколаївського району зайнялася кімната в житловому будинку. Сусіди встигли вивести з вогню 84-річну господарку до прибуття підрозділу ДСНС. Жінку оглянули медики, однак вона відмовилася від госпіталізації. Пожежу ліквідували на площі 10 кв. м.

Крім того, у селі Антонове Братської громади спалахнув автомобіль ВАЗ 21099. Загоряння вдалося швидко ліквідувати, не допустивши поширення полум’я.

Нагадаємо, 30 вересня підрозділи ДСНС у Миколаївській області двічі виїжджали на виклики, пов’язані з пожежами. Вогонь охопив житлову багатоповерхівку та будівлю площею 1200 м2.