ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” минулого року розпочало пілотний проєкт з облаштування зарядних станцій для електрокарів. Цього року підприємство планує встановити ще 25 електростанцій.
Минулого року встановили 20 станцій. Зарядні станції для електромобілів у місті досить популярні. Про це повідомив директор ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” Микола Логвінов під час брифінгу 6 лютого, передає кореспондент 0512.
Так як ці станція стоять у дворах, люди ще не звикли, що на цих місцях не можна паркувати автомобілі із ДВЗ. По станціям популярність є, постійно ними користуються. Основна історія електрозарядки - не заробляння грошей, адже окупність станцій до 7 - 8 років. А основне тут - розвиток інфраструктури, щоб люди мали можливість у пішій доступності зарядити електромобіль. Електромобілів у місті стає все більше і більше. Якщо ти живеш у приватному будинку, ти можеш зарядити електромобіль, але, якщо ти живеш у багатоповерховому будинку - то це зробити тяжко. До того ж, не всі електромобілі можна зарядити вдома,
- розповів Микола Логвінов.
Логвінов додав, що на місцях, де встановлюють станції, локації асфальтують, прибирають. До того ж, на 34 ЦТП планують встновити сонячні батареї.
Скільки потрібно коштів на встановлення станцій?
За словами директора “Миколаївоблтеплоенерго”, попередні 20 зарядних станцій обійшлися у 1,1 мільйон гривень. Щодо 25 станцій, які планують встановити цього року, додає Микола Логвінов, то вони обійдуться приблизно так само.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що міські станції для зарядки електрокарів обладнають камерами відеоспостереження і сигналізацією, аби захистити їх від вандалів.