На полях та у лісосмугах на Миколаївщині виявили залишки ворожої зброї: вибухотехніки знищили ВНП, - ФОТО, ВІДЕО

У п’ятьох громадах Миколаївської  області місцеві мешканці виявили залишки ворожої зброї - касетний бойовий елемент, підривач, уламковий боєприпас для підствольних гранатометів, БпЛА та залишки ракети С-300

Як повідомляє відділ комунікації поліції у Миколаївскій області,  місцеві мешканці виявили ВНП на полях та у лісомугах і повідомили про це поліції. 

У одній громаді мешканці виявили на дереві закріплений скотчем небезпечний предмет. Вибухотехніки з’ясували, що це підривач уніфікованого запалу ручної гранати і знищили небезпечну знахідку неподалік місця виявлення у безпечному місці.

На території інших громад поліцейські знищили залишки БпЛА та ракети С-300, уламковий боєприпас для підствольних гранатометів та касетний бойовий елемент.