У чотирьох районах Миколаєва почнуть працювати поліцейські офіцери громади

У Миколаєві перші станції правоохоронців відкриють у чотирьох мікрорайонах. Йдеться про Ракетне Урочище, Балабанівку, Водопій та Ялти.

Як повідомили у міськраді, відповідне рішення сьогодні, 28 лютого, ухвалив виконком міської ради. 

Міська влада відремонтувала приміщення у зазначених мікрорайонах. Там і працюватимуть поліцейські офіцери громади. 

За підтримки донорів приміщення обладнають меблями та оргтехнікою. А Національна поліція надасть автомобілі. 

У міській раді впевнені, що відкриття таких поліцейських станцій дозволить оперативніше реагувати на звернення громадян, забезпечувати порядок та запобігати правопорушенням і злочинам.

Поліцейський офіцер громади – це співробітник Національної поліції України, який живе і працює у межах однієї території. Реформа передбачає, що місцеві ради братимуть на себе частину фінансової підтримки роботи цих поліцейських.

Раніше начальник ГУНП в Миколаївській області Сергій Махно розповів, що у 2024 році планують долучити ще 29 інспекторів, аби забезпечити й інші громади. Зараз вони проходять відповідне навчання.