Протягом 13 червня на території Миколаївської області зареєстровано 8 пожеж, одна з яких пов'язана із бойовими діями. Так, через потрапляння боєприпасів та їх уламків в селі Лимани загорівся приватний житловий будинок. Вогнеборці Галицинівського загону місцевої пожежної охорони ліквідували горіння на площі 80 квадратних метрв.Загиблих та постраждалих немає.
Як повідомляє ДСНС на Миколаївщині, 7 пожеж виникли з інших причин.
У селі Курячі Лози Кривоозерської територіальної громади горів приватний житловий будинок. Черговий караул 18 державної пожежно-рятувальної частини 5 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Миколаївській області ліквідував пожежу на площі 15 кв. м.
Згодом, вогнеборці цього ж підрозділу загасили пожежу обшивки кабіни автомобіля МАЗ 504, припаркованного на стоянці в смт Криве Озеро Первомайського району на площі 3 кв. м. Причина обох пожеж встановлюється.
У Южноукраїнську на першому поверсі 9-поверхового житлового будинку сталося коротке замикання електророзподільного щитка без подальшого горіння. Підрозділи ДСНС до гасіння не залучались.
У Баштанці через порушення правил пожежної безпеки при проведенні газозварювальних робіт загорілася солома в складському приміщенні місцевого приватного підприємства. Вогнеборці 7 ДПРЧ 3 ДПРЗ ліквідували пожежу на площі 80 кв. м, не допустивши розповсюдження вогню на складські приміщення.
Тричі горіла суха трава, сміття та чагарники на відкритих територіях через необережне поводження з вогнем. Пожежі виникли в Миколаївському, Баштанському районах та у м. Миколаєві. До ліквідації залучалися вогнеборці 5, 16, 17 державних пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. Загальна площа горінь склала 1,9 га.
Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення протягом 13 червня відпрацьовано 19 повідомлень про виявлення громадянами вибухонебезпечних предметів, вилучено 35 боєприпасів.