Отопительный сезон в Николаеве стартовал

Сегодня, 12 октября, начинается отопительный сезон на всех объектах жилого фонда.

Такое решение принял исполком городского совета только что.

Предлагаем вниманию читателей соответствующий документ:

 УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 12 жовтня 2015                                            Миколаїв                                            № 909

Про початок опалювального

періоду 2015-2016 рр.

у житловому фонді м. Миколаєва

 У зв’язку зі сталим зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря до +8 С° і нижче, з метою забезпечення теплом об’єктів житлового фонду м. Миколаєва, інших об’єктів в опалювальному періоді 2015-2016 рр., відповідно до наказу Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, п. 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, п. 2 ч. 3 ст. 16 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, керуючись пп. 1 п. “а” ч. 1 ст. 30, ч. 6 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Розпочати опалювальний сезон на всіх об’єктах житлового фонду, інших об’єктах, а також для населення, яке користується природним газом для потреб опалення, з 12.10.2015.

2. Теплопостачальним підприємствам міста, починаючи з 12.10.2015, забезпечити пуск котелень для подачі тепла до споживачів м. Миколаєва усіх форм власності.

3. Теплопостачальним підприємствам міста, департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради (Бондаренку) розрахунки вартості наданих  послуг, пільг та субсидій, що надаються певним категоріям населення, за жовтень 2015 року виконувати, виходячи з фактичних дат підключення житлових будинків до теплопостачання за даними теплопостачальних або житлово-експлуатаційних підприємств.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Гайдаржи В.В.

Міський голова                                                                           Ю.І. Гранатуров

Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Новости компаний
16:26, Сегодня