Сьогодні у наше повсякденне життя тісно увійшло вуличне освітлення. Жодна людина не уявляє такого, щоб ввечері йти додому по темряві. У кожному місті, у кожному районі ввечері вмикають виличне освітлення.

Причому вуличні світильники застосовують у різних галузях. Так, їх можна застосовувати для освітлення доріг та автомагістралей; пішохідних доріжок та переходів, спортивних та дитячих площадок, будівельних майданчиків тощо.

Проте, для того, щоб вуличні світильники довго і якісно виконували свою роботу, необхідно правильно їх обирати.

Перш за все необхідно обрати якісного та гарного виробника. Таким може стати ТМ Jooby, яка піклується про якість своєї продукції та з кожним роком вводить нові покращення.

Наступним кроком буде визначення площі, яку повинен освітлювати прилад. Якщо площа, для якої покупається світильник невелика, то немає необхідності у придбанні потужного приладу, бо саме від цього параметру залежить розмір світильника та його ціна.

Сьогодні існує дуже багато різних моделей та форм вуличних світильників.  Також, важливе значення має висота, на якій знаходиться світильник. Якщо, консоль прикріпити на стовп над деревами, то ввечері ви зможете спостерігати оригінальні тіні, які створять оригінальну атмосферу.

Якщо ви самі не можете визначитися, який світильник обрати, звертайтеся до спеціалістів компанії, вони допоможуть обрати необхідний вам прилад, згідно вашим вимогам.

Слід пам’ятати, що вуличні LED світильники мають значні переваги перед іншими приладами освітлення. І, найголовніша з них, це значне енергозбереження. Також, важливим плюсом є їх довговічність. Строк експлуатації консольних LED світильників складає 20-25 років.

Процес встановлення таких світильників доволі легкий і не потребує використання додаткового обладнання та інструменту. Також, важливим є те, що він працює від енергосистеми у 220 Вт. Тобто при його використанні немає необхідності у спеціальному устаткуванні.

Давайте перерахуємо плюси і мінуси консольних світильників. Отже, плюси:

- тривалий строк експлуатації;

- здатність витримати перед температури до 100 градусів;

- екологічна безпека;

- якісне освітлення.

До недоліків слід віднести:

- відносно велика ціна таких приладів.

Отже, консольні LED світильники стали хорошою та якісною альтернативою старим лампочкам, які мають дуже багато мінусів, у порівнянні з сучасними.