Preciosa (Преціоза) - це чеський бісер, виробник якого один з найбільших та найкращих виробників бісеру у світі. Цей чеський бісер вищого сорту, що калібрується за розміром та кольором, припаде до смаку усім умільцям, що захоплюється плетінням з бісеру.

На нашому сайті biser-opt.com.ua/uk/katalog-biseru-preciosa/ ми надаємо обширний, великий вибір намистин та бісеру виробництва компанії Preciosa Ornela оптом. Ви зможете підібрати щось до смаку, поглянувши на карту кольорів, що надається до вашої уваги (можна поглянути її онлайн або завантажити до комп'ютера) та здійснити своє замовлення за допомогою цієї таблиці.

Також до Вашої уваги надається прайс, який можна також завантажити до системи. Розширюйте можливості для творчого політу вашої фантазії, урізноманітнюйте асортимент домашньої колекції або власного магазину.

У нашій карті кольорів Ви не знайдете номерів, що дублюються один з одним і завдяки цьому Ви можете бути впевнені: помилки не відбудеться. Підбор відтінків, що Ви потребуєте буде тим самим, який Вам треба, а кольори, що Ви замовляєте, не будуть повторюватися!

Чеський бісер від ведучого виробника Preciosa Ornela – це відмінної якості продукт, який одмикає перед Вами широкі двері до світу творчості, бізнесу та найголовніше - до душевного задоволення від праці з цим бісером.

Ми пропонуємо фасовку 0,05кг (50г) і по 0,5 кг. Мінімальне замовлення 5 кг. Про систему існуючих знижок та умови оплати і доставки докладніше дивіться на нашому сайті biser-opt.com.ua/uk/katalog-biseru-preciosa/ .

Оформити замовлення виробу ви можете скористувавшись на нашому сайті формою “Замовити – Онлайн” або відправивши нам прайс з відміченним потрібним Вам товаром на поштову інтернет скриньку e-mail: dmclvov@gmail.com.