Необхідність туристичного страхування

Багато людей обожнюють подорожувати, але мало хто при цьому задумується про негативні моменти подорожей. Усі ми очікуємо від туризму лише насолоди та підсвідомо виключаємо усі можливі травми, отруєння, інші непередбачувані ситуації. Проте їх не оминути.

Саме тому дуже важливо мати туристичну страховку.

Чи необхідно страхуватися перед виїздом за кордон?

Згідно ст. 16. Закону України "Про туризм", страховий поліс страхування медичних витрат і страхування від нещасного випадку на час закордонної поїздки - обов'язковий для осіб, що виїжджають за кордон. Уважно поставтеся до оформлення страхування своїх медичних витрат на час поїздки і правильно вибирайте страхові суми для свого поліса.

Якщо вас цікавить детальніша інформація про страхування від нещасних випадків ви можете прочитати її на цьому сайті - http://ugic.com.ua/strakhuvannya-zhyttya-ta-zdorovya/strakhuvannya-vid-neshchasnoho-vypadku/.

Туристичний страховий поліс являє собою бланк, який містить інформацію про те, які медичні та транспортні послуги покриває даний договір страхування. До бланку додається пластикова або картонна картка з ім'ям застрахованого, номером поліса і контактним телефоном, за яким слід зв'язатися з відділенням або партнером (асистансом) страхової компанії в країні перебування в разі настання страхової події. Для осіб, які подорожують з дітьми, а також для осіб, що виїжджають в ділові поїздки за кордон - передбачені додаткові пакети послуг допомоги, забезпечують Вам більше спокою і комфорту в поїздці і гарантують Вам (і Вашим дітям) додаткову допомогу в непередбачених ситуаціях.

Мультіполіс – це найкраще рішення для виїжджаючих за кордон, що дає можливість застрахуватися «одним змахом» на всі тривалі: півроку, рік, іноді навіть більше. Це особливо зручно тим, хто дуже часто подорожує - не потрібно щоразу витрачати час на відвідування страхової компанії. Якщо ваша робота часто змушує вас виїжджати у закордонні відрядження, то не завжди є час для оформлення страховки. Саме тому мультіполіс – це те, що вам потрібно.

Ще одна перевага багаторазового поліса в тому, що якщо ви затрималися в країні перебування за непередбаченими обставинами, то можна не боятися залишитися без страхового захисту.

Отже, маючи при собі туристичну страховку ви можете спокійно відпочивати і ні за що не турбуватися.

Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)