Новини для вебмайстрів: нове і корисне

Нещодавно відбувся ряд змін у системі Яндекс, що покликані полегшити та спростити роботу веб-спеціалістам та розробникам. Отже, Яндекс нарешті додав до списку типів даних мікророзмітки, які він підтримує, стандарт Schema.org/Movie. Якщо на вашому сайті є функція «Яндекс. Пошук», то тепер існує можливість редагування підказок для пошуку.

Тепер веб-дизайн сайтів з кінематографії отримав нову можливість зробити сніпети яскравішими та привабливішими для користувачів. При цьому зберігається той самий принцип їхнього формування, що і у «великому» пошуку від Яндексу. Підказки можна налаштовувати, як то кажуть, за смаком, тобто міняти місцями, видаляти, додавати до списку необхідні ключові слова. До речі, 11 квітня планується вебінар з Яндекс. Пошуку для сайту. Участь безкоштовна, але для того, щоб подати заявку, потрібно зареєструватися.

Ще одні хороші новини для вебмайстрів: у Яндекс.Вебмайстрі з’явився розділ «Вилучені сторінки», де міститься інформація про такі сторінки та про причини їхнього вилучення. Для компаній в Довіднику стало доступним додавання зображень, що дозволяє розмістити фотографію просто на карті. Наприклад, це згодиться для того, щоб допомогти партнерам швидше дістатися до офісу.

З початку року вже почав формуватися певний список модних напрямів у галузі веб-дизайну. Серед трендів цього року виділяють, перш за все, мінімалізм. Користувачі втомлюються від перевантажених сторінок, тим паче що сайти, занадто забиті рекламними банерами чи блискучими шрифтами, можуть просто відлякати їх. Гарно виглядають закруглені кути, плавні переходи, чорні матові шрифти, 3D-ефекти. Все далі просувається адаптивний дизайн. До речі, багато авторів статей по веб-розробці радять використовувати в такому дизайні фіксоване меню, це допомагає відмовитися від кнопки «нагору».

Ще одною тенденцією стають великі заголовки та нестандартні геометричні фігури, все це покликане привертати увагу до себе без зайвого навантаження на зір. Велику підтримку в 2012 році отримала CSS3 анимація, тому сьогодні прогнозують її подальший розвиток, так само, як і CSS3 фільтрам. Цікаві ефекти зараз можна створювати завдяки великій кількості web-шрифтів або оформлювати кнопки у вигляді літер просто посередині слова, виділяючи їх кольором, розміром тощо. Загалом, йдеться про те, що інтернет-сторінки цього року стануть гарнішими, зручнішими для візуального сприйняття та легшими в плані навантаженості.

Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)