ГПУ і СБУ просять розібратися з обшуком у миколаївській телекомпанії

Народний депутат України, представник народно-патріотичного об`єднання «За демократію і справедливість» Геннадій ЗАДИРКО просить Генеральну прокуратуру і Службу безпеки України перевірити обставини обшуку і вилучення матеріалів у телерадіокомпанії «Норма» в Миколаєві.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі цієї організації з посиланням на Г.ЗАДИРКА.

За інформацією депутата, обшук на Миколаївській телерадіокомпанії 8 жовтня провели співробітники Управління Служби безпеки України в Миколаївській області. Г.ЗАДИРКО звернув увагу на той факт, що ці дії здійснювалися «з порушенням чинного законодавства, без санкції прокурора і з великою кількістю процесуальних порушень».

Депутат не виключає, що може йтися про рейдерське захоплення підприємства. У той же час, на його думку, такий інцидент може бути пов`язаний з майбутніми виборами Президента України і «боротьбою політиків за медіапростір регіону і країни в цілому».

Г.ЗАДИРКО також повідомив, що телекомпанію позбавили права відстоювати свою позицію в суді, не видавши її представникам постанови про порушення кримінальної справи. За його інформацією, кримінальну справу порушено за статтею 361 Кримінального кодексу за несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп`ютерів), автоматизованих систем, комп`ютерних мереж або мереж електрозв`язку.

Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов