Нещодавно британські вчені провели дослідження серед 1500 жінок віком від 17 до 55 років, щодо виявлення найкращих способів знайомства. Питання стосувались способів знайомства, які найбільш подобаються жінкам. Виявилось, що традиційні методи знайомства на вулиці або в кафе, значно поступились … інтернету. Більшість жінок, безперечно, віддавали перевагу соціальним мережам і спеціальним сайтам знайомств.

 

Причини такої популярності інтернету лежать майже на поверхні: простота, розповсюдженість, можливість збільшення кількості і “якості” знайомств. Мобільний Інтернет дозволяє бути в онлайн 24 години на добу і збільшує ймовірність натрапити на “свого” чоловіка.

 

В нашій країні  знайомства онлайн теж стали значно популярнішими, ніж 10 років назад. Люди довіряють інтернету навіть більше, ніж випадковим знайомствам на вулиці. Можливо, це пов'язано з елементарним невмінням спілкуватись і сором'язливістю, але зараз це не не так важливо. Це об'єктивна реальність і треба навчитись жити за новими правилами.

 

Соціологи і психологи рекомендують використовувати перевірені прийоми, щоб “розпізнати” в мережі людину, яка має серйозні наміри від звичайного “плейбоя”:

1. Задавайте багато питань, перед безпосереднім побаченням. Це можуть бути питання про те, як чоловік бачить своє майбутнє, як ставиться до дітей і т. д. Якщо на ці питання він відповідає неохоче і постійно намагається змінити тему, то не варто витрачати свій час на нього.

 

2. Порівнюйте інформацію яку він пише вам в особистому листі з тою, що він “постить” на своїй сторінці. Якщо він пише, що мріє про серйозні стосунки з однією “єдиною”, а на всіх його фотографіях він постійно знаходиться в різних нічних клубах з друзями, алкоголем і багатьма дівчатами, то висновок робіть самі.

 

3. Для знайомства Україна не вимагає від користувачів підтвердження особистості, тому уважно придивіться до дати, коли було зроблено фото вашого співрозмовника. Якщо вони поганої якості і погано видно обличчя, то краще попросити надіслати актуально фото.

 

3. Спілкуйтесь з багатьма людьми одночасно. Це дозволить збільшити свій кругозір, збільшити шанси, отримати впевненість в своїх силах і не втрачати час, якщо з одним чоловіком щось піде не так.