«Не позорьте партию своей полной неопытностью», - сторонники ВО «Батьківщина» - николаевским «псевдо оппозиционерам»

"Не позорьте партию своей полной неопытностью", - сторонники ВО "Батьківщина" - николаевским "псевдо оппозиционерам".

Сегодня в редакцию сайта 0512 пришло письмо следующего содержания:

Звернення партійців до псевдо опозиціонерів Миколаївщини

Ми, тисячі членів партії «Батьківщина» у Миколаївській області звертаємось до людей, які назвали себе керівниками партійної організації. Дорогенькі наші, поки що однопартійці, не ганьбіть партію своєю повною недосвідченістю, як взагалі в керівній роботі, так і в політичній діяльності. Ви на сьогодні вже стільки наломали дров у нашій області, що за вами доведеться ще довго і довго прибирати і очищувати світле ім’я партії. Перше про що ми хочемо вам зауважити – обласна партійна організація це не просто крісло, у яке ви всі, намагаєтесь наче діти в садочку заскочити щойно закінчиться музика. За ваш такий короткий термін керівництва статут партії просто зґвалтовано і взагалі виникає питання чи відкривали ви його? Ще учора 20 районних партійних організацій призупинили своє членство в партії на знак незгоди з вами, сьогодні вже 21, завтра буде 22 організації. А це не підпис на коліні , - це рішення прийнято після проведення повноцінних бюро , а не того фарсу що ви влаштували на фото у звітах для Києва.

IMG_2

Першим дивом виявилось керівництво нового в.о. Тараса Креміня, який немає жодного досвіду роботи з «Батьківщиною». Під його рукою, але відомо під чиїм керівництвом, з’явились документи, що порушують всі можливі норми статуту. «Розумні» наші, скажіть яким чином ви виключили членів бюро облорганізації? За якими критеріями? Тільки не треба знову розповідати, що це вказівка згори. Ми ж розуміємо, Турчинов, Яценюк та Пашинський не просинаються з думкою, як би викинути Соколова, Дурачевську, Кравця та інших з партії на Миколаївщині. Тобто це ваша енергійна робота. Ви зі своїм дитячим розумінням ситуації на рівні гри в пісочниці намагаєтесь усунути всіх тих, хто може вам вказати на помилки. Ну й особливо перелякані можливістю здорової конкуренції. Хоча партія це не конкуренція, це спільна робота на одну мету. Мабуть мета інша, яка привела вас до винесення власноручного вироку щодо вашого перебування в партії взагалі.

IMG_1

Ваші дії і не дивні. Адже з огляду на факти, які є за час такого короткого терміну керівництва, очевидно – вам потрібен власний захист. Це довела минула сесія обласної ради. Тоді ви дружньо підтримали звіт голови ради, похвалили регіонала. Як ви ще стоячки не аплодували? Нагадаємо - протягом останнього року Ігор Бриченко постійно критикував діяльність влади в області, а тут ви раз і всю його роботу за рік перекреслили своїм плазуванням перед Дятловим. Ви б хоч між собою про дії домовлялись. Хоча Ігор Віталійович далеко від вас не пішов, він теж радо цілує провладників за їхні мнимі заслуги. До речі, ще раз цей факт підтверджує викидання голови обласної молодіжної організації Михайла Яценка з бюро, а на сьогодні вже й з посади. Причини традиційно невідомі. Тільки ви знову приклали зусиль щоб цю посаду посів фронтовик, який вже від членів організації отримав догану за вихваляння влади. І він це продовжує робити. Таким чином ви плюнули на рішення всіх членів молодіжки й вирішили, що вам краще видно.

IMG_3

Не треба визнавати публічно. Але хоч для себе зрозумійте, що посісти в крісло це ще не отримати владу. За вами повинні стояти люди, а не пустота. Ви втратили всю можливу підтримку окрім, мабуть, з боку Партії регіонів.

Далі звільнення керівників партійних організацій. Якщо ви такі розумні, то вкажіть за яким пунктом ви це зробили. І врешті решт наберіться мужності вказати причини усунення неугодних вам голів. На сьогодні ви зробили ще цікавішу річ – виключили з партії делегатів з’їзду партії. Так от, пояснимо вам, що заглядаючи хоч раз в статут ви мали бачити такий пункт 4.1.1. де чітко сказано, що з’їзд партії є статутним органом. Так безвідповідально виключаючи членів партії загляньте хоч в розділ де описано яким чином це робиться і за що. Вам стане зрозуміло, що за пунктом 3.11 «Статутні органи не можуть застосовувати партійних стягнень до членів партії, які стоять на обліку їхніх партійних організацій і працюють у статутних органах вищестоящих партійних організацій». Такими темпами керівництво області, плюючи на статут, почне і Турчинову догани виносити. Не смішіть людей, бо не так багато дурних, як ви розраховуєте.

Але це лише мала частка того, що ви вже «нацарювали» в області. Дуже дивним виглядає факт, коли знаючи, що йде боротьба за звільнення Юлії Тимошенко, ви ні словом її не згадуєте. Жодної листівочки з трьома словами підтримки. Хай Меріков і Кремінь тільки звикають до цього імені, в них свій лідер. Але Бриченко, який з простого фермера завдяки простим людям дійшов до Верховної Ради, швидко забув чиє і’мя дало йому цей шлях! Проте кожного дня ви кричите про Корнацького і вашу до нього любов. Як?! Ви не підтримуєте людину яка створила потужну опозиційну партію, плодами її роботи ви зараз користуєтесь, а захищаєте людину, яка й досі не написала навіть заяви про вступ. Ми здогадуємось через що така любов. Але чи дасте ви гарантії, що Корнацький зайшовши в стіни ВР не пошле вас разом з партією? Таких фактів в опозиції за останні вибори було чимало. Тим не менш ви вперто кричите про його моральну незайманість. А може тоді й поясните людям, жінкам які відчули на собі удари беркутівців, чому вашому любому Корнацькому до них байдуже?. Скажіть де він був, коли люди воювали за свій вибір під ОВК №132? Він сховався в теплому гніздечку за кордоном через надуману собі кримінальну справу. А коли все затихло, виявилось що справи-то й не було. Але повернувшись, ваш «великий діяч» Корнацький знову залепетав - його кривдять, і знову від нього тільки й було чути: я, я, я… Може ви покажете хоч одну стареньку, що тоді під дощем і в холод відстоювала вибір в Первомайську, якій він сказав «дякую за підтримку»? Аркадій Корнацький не може дякувати, бо для нього всі ті громадяни просто холопи.

І врешті решт відсутність вашої політичної зрілості доводить спроба знайти винних у тому, що зараз діється в нашій області. В один день ніхто з вас не виступив про те, що регіонали нам подарували законодавчо таке горе, як вексельні папірці, ніхто з вас не розповів про подальшу долю Тимошенко. Проте в один голос ви почали кричати, що в такому суворому протистоянні вам ветеранів партії, винен Забзалюк. Вибачте, маленькі опозиціонери, ви хотіли влади в області? Ви її отримали. Вам дали штурвал, уперед. А ви, горе-капітани, сіли на мілину. Якщо ви неспроможні були скерувати роботу і люди про це заявили, то може час пошукати причини в собі? Це Забзалюк на сьогодні натикав по всій області тимчасово виконуючих обов’язки дивними розпорядженнями уникаючи демократичних засад партії? Це Забзалюк голосує з регіоналами і навіть змінює структуру керівництва під лояльних до партії влади? Це Забзалюк сьогодні написав в області більше вже 12 тисяч заяв про призупинення і вихід з партії «Батьківщина»?

Так, забули про ще одного винуватця. Михайло Соколов. Якщо ви вказуєте, що він нерозумний, не може нічого зробити, тоді чому люди пішли за ним, а не за вами? Всіма цими криками ви ще раз підтвердили свою повну імпотенцію в партійній діяльності. Взагалі, хто вам дав право, прийшовши тільки до партії називати людей, які пройшли з цією партіє всі шляхи клоунами? Вадим Меріков, на яких підставах ви сьогодні втоптали рішення тисяч партійців в області у бруд? Хто ви такий? Тобто Соколов, який стояв ще при створенні партії, Дурачевська, яка за Тимошенко воювала на всіх фронтах і дає результат «Батьківщині» найбільший по південному регіону(!), Барський, який в Первомайську й для аполітичних людей є незламним авторитетом, для вас клоуни? А чи не забагато ви на себе взяли? Не важка уявна шапка мономаха? Проте ви повстановлювали на місця прибраних «своїх». Заїдьте в Первомайськ і запитайте хто такий Камінський. Тільки одходьте подалі щоб вас люди не заплювали. Там історію про загиблу юну дівчину всі знають. Або заїдьте в Криве Озеро. Запитайте з якої партії Василь Жук. Тільки не сильно дивуйтесь, коли люди розповідатимуть, що це активний член Партії регіонів. Всі ваші кадрові зміни перераховувати довго, та й не хочеться партію соромити такими керівничками. Загалом таке бажання швидко розставити всюди «своїх» дуже дивує. «Керуючи» в 132 окрузі ви розвалили для себе все. Ви поставили людей, у яких за спиною крім амбіцій та гріхів нічого немає. Ви точно намагаєтесь допомогти Корнацькому виграти вибори?

Дорослі люди вміють визнавати свої помилки і робити з них висновки. Тож дорослішайте, бо зараз ви виглядаєте як у смішному прислів’ї: «Вся рота не в ногу крім командира».

Двадцять одна районна партійна організація ВО «Батьківщина» в Миколаївській області у складі більше двадцяти тисяч партійців.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
Основная цель юридической помощи в контексте финансовых вопросов - избежать дорогостоящих судебных разбирательств, отчасти потому, что юрист по финансовым делам Николаев сохраняет больше денег в семье и отчасти потому, что она помогает сохранять отношения. Если вопросы не могут быть согласованы, тогда может потребоваться судебное разбирательство, известное как разбирательство по финансовой помощи, ранее и более часто называемое «процедурами вспомогательног...
Криминал
Апелляционным судом Херсонской области по апелляционной жалобе первого заместителя прокурора Николаевской области отменен приговор 31 летнего жителя Витовского района, который признан делал ложные вызовы в полицию и уверял о заминировании. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Николаевской области. Изначально ему было назначено лишение свободы сроком на два года. Установлено, что в декабре 2017 года, мужчина после спора с членами своей семьи,звонил на...
Происшествия
Центральным отделом полиции разыскивается Баранова Наталья Александровна 2003 г.р. Об этом сообщает отдел коммуникации ГУНП в Николаевской области. Девушка 5 августа ушла из дома и до настоящего времени ее местонахождение неизвестно. Приметы: рост 170 см, худого телосложения, волосы светлые. Была одета: черные шорты, белая футболка. Правоохранители обращаются с просьбой к гражданам, которые могут помочь установить местонахождение разыскиваемой или владеют...
Общество
Депутаты Николаевского городского совета проголосовали за выделение 8 миллионов 567 тысяч на покупку новых автомобилей скорой помощи. Об этом стало известно в ходе бюджетной комиссии, в среду, 15 августа, сообщает корреспондент 0512. Отметим, что данная программа по закупке автомобилей, не городская, а областная и ее общая стоимость составляет 30 млн. грн., а вот из бюджета Николаева на нее выделят 8 млн. За эти средства на Николаевскую область планируется...
Общество
Украинский бизнесмен, глава наблюдательного совета международного алкогольного холдинга Global Spirits Евгений Черняк сообщил о частичном переносе производства пакета брендов в Беларусь. Об этом сообщает "ua1". "К сожалению, условия производства на сегодняшний момент в Украине таковы, что приходиться переносить производство", - сказал он. По словам бизнесмена, 15 августа запустили производство в Климовичах в Республике Беларусь. "К сожалению, налоги и рабо...
Адреса
В четверг, 16 августа, в связи с ремонтными работами некоторые улицы Николаева останутся без света. Об этом сообщает ПАТ «Николаевоблэнерго». Света не будет до 17:00 по следующим адресам: - ул. 6 Слободская, 43-51; - пр. Центральный, 189-195; - ул. Кримская, 1-8; - ул. Онезкого, 1-30; - ул. С. Гайдученко (Краснодонская), 1-4А; - ул. Авиационная, 1-82; - ул. Грибоедова, 2-18; - ул. Карельская, 1-6; - ул. Колгоспная, 6-45А; - ул. Конева, 12-24; - пер. Кочубе...
Общество
Что важного и интересного произошло в Николаеве 15 августа? Ночью в Николаеве мужчина забил до смерти своего отца металлической трубой, - ФОТО Во вторник, 14 августа,  вечером, на линию “102” поступил вызов о том, что в одном из домов частного сектора по улице Гоголя происходит ссора и, предположительно, драка между двумя мужчинами. Ночью в Николаеве была совершена попытка изнасилования, - ФОТО, ВИДЕО Во вторник вечером, 14 августа, в Николаеве, в районе К...
Происшествия
В среду, 15 августа, на 1 КП произошло ДТП с участием автомобиля "Daewoo Nexia" и "Suzuki Grand Vitara". Об этом сообщает корреспондент 0512. Автомобили двигались со стороны мкр. Намыв в сторону пр. Центрального. Из-за несоблюдения интервал-дистанции автомобиль "Daewoo Nexia" врезался в "Suzuki Grand Vitara". Читайте также: В Николаеве произошло ДТП: на пр. Центральном огромная пробка, - ФОТО ЧИТАЙТЕ нас в Telegram. Здесь только самое интересное и важное в...
Общество
Николаевская ячейка компании "Місто для людей" не будет заниматься вывозом мусора, так как это не входит в их обязанности. Об этом в среду, 15 августа, сообщил член правления компании "Місто для людей" Нериус Шараускас, передает 0512. "В 2016 году мы не участвовали в конкурсе по вывозу мусора. Конкурс выиграла компания, которая предоставляет эту услугу своим клиентам. Эта компания должна иметь договора, счета выставлять и деньги получать напрямую от своих...