Секретарь комитета ВР по вопросам национальной безопасности и обороны пожаловался Генпрокурору на николаевских милиционеров

Секретарь комитета ВР по вопросам национальной безопасности и обороны пожаловался Генпрокурору на николаевских милиционеров.

Так, Сергей Каплин опросил Генпрокурора Украины Виктора Пшонку взять под личный контроль досудебное разбирательство по факту нанесения сотрудниками Центрального райотдела милиции Николаева телесных повреждений Максиму Нагорному.

Соответствующее письмо имеется в распоряжении николаевской общественной организации «Комитет Народный контроль»:

Народний депутат України 

Секретар комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони:

Каплін Сергій Миколайович

Генеральному прокурору України:

Пшонці В. П. вул. Різницька, 13/15, м. Київ 01011

Копія:

Прокурору Миколаївської області:

Курись А. С. вул. Спаська, 28, м. Миколаїв 54030

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

(порядку статті 16 Закону України «Про статус народного депутата України»)

Шановний Вікторе Павловичу!

Із повідомлень у ЗМІ мені стало відомо, що працівниками Центрального РВ МВС м. Миколаєва, мешканцю м. Миколаєва, Максиму Нагорному, були нанесені тілесні ушкодження, а також застосований моральний тиск. Що є грубим порушенням чинного законодавства, та містить ознаки перевищення службових повноважень із застосування насилля. У зв'язку із викладеними подіями, Максим Нагорний, звернувся до прокуратури Центрального району м. Миколаєва, та було відкрите кримінальне провадження.

У зв'язку із викладеним, та ґрунтуючись на ст. ст. 16, 17 Закону України «Про статус народного депутату України», - ПРОШУ: 1. Взяти на особистий контроль досудове розслідування з приводу викладених фактів. 2. Сповістити чи встановлені особи працівників МВС, що підозрюються у вчиненні вказаного правопорушення, та чи були вони повідомлені про підозру. 3. Повідомити про результати досудового розслідування у встановленому законом порядку.

З повагою.

Народний депутат України Секретар комітету ВРУ

з питань національної безпеки і оборони:

Каплін Сергій Миколайович

Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов