Николаевские медики обвинили нардепа в пиаре за их счет (ДОКУМЕНТ)

Николаевские медики обвинили нардепа в пиаре за их счет.

Так, сегодня пресс-служба Николаевского облздрава распространила открытое письмо с реакцией на заявление Народного депутата Украины Владимира Арьева о том, что в Александровке на Николаевщине вызов скорой обойдется селянам в 100 гривен, о чем сообщал сайт 0512 ранее.

Предлагаем читателям текст открытого письма на языке оригинала:

Відкритий лист

Колектив медичних працівників Березнегуватського району Миколаївської області обурений заявою Народного Депутата від ВО “Батьківщина” Володимира Арьєва, який на своїй сторінці в соціальній мережі  Facebook з подальшим опублікуванням в мережі internet, висловився про роботу швидкої медичної допомоги Березнегуватського району виклик якої, буцім то, коштує для жителів с.Лепетихи  30 гривень, а буде коштувати 100 гривень, та закриття Лепетиської лікарні.

Подібні заяви перед початком передвиборчих перегонів для медиків не новина – на темі охорони здоров`я завжди спекулює опозиція - як наприклад під час Врадіївських подій. Ми вважаємо неприпустимими заяви політичних діячів та партій, які, викривлюючи факти, звертають увагу майбутніх виборців, створюючи на рівному місці проблему, та вбачають у цьому видимість активної праці та турботи про населення саме під час позитивних змін у діяльності галузі.

Взагалі, висловлювання такого характеру не мають під собою ніякого підґрунтя, доки не підтверджені реальними фактами. Тому, якщо людина, а тим паче, якщо вона  Народний Депутат України бажає знати про стан медичного обслуговування на території Березнегуватського району Миколаївської області, то необхідно було зустрітися з керівником медичної служби району, медичними працівниками або, хоча б, з колективом Лепетиської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, яку, зі слів Народного Депутата закрили,  і вияснити реальний стан справ.

Ще раз хочемо наголосити, всупереч всім заявам та висловлюванням, що виклики екстреної медичної допомоги Березнегуватського району обслуговуються безкоштовно. Бригада екстреної медичної допомоги та амбулаторії загальної практики сімейної медицини, в тому числі і Лепетиська, в повному обсязі забезпечені медикаментами та виробами медичного призначення  для надання безкоштовної екстреної медичної  допомоги.

Просимо не втягувати в передвиборчі перегони та партійні дебати простих мешканців села.

За дорученням колективу медичних працівників Березнегуватського району

Бондаренко М.П.

Добрянська Л.О.

Алексютіна О.В.

Вавілін О.В.

Самойлова В.А.

Власенко Т.В.

Тищенко Ю.О.

Овсяник Г.В.

Ацеховський М.І.

Мисько Ю.В.

Артеменко А.Г.

Яковенко М.П.

Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов