Детективна агенція «Форсеті»

Він озирнувся – стеження не було. Піднявши комір свого плаща, він прискорив крок по мокрій бруківці і увійшов у невелике кафе. Ковток відмінно обсмаженої арабіки повернув порядок до його думок.

10 днів тому зникла його дружина. Просто вийшла з дому в магазинчик за рогом. Та зникла. Він майже зійшов з розуму за перші дні її пошуків, коли на ноги були поставлені всі знайомі. Поліція, як завжди, відмахнулася, прийнявши його заяву, так і не почавши пошуки ні на 4-ий, ні на 5-ий, ні на який день. Тому він звернувся до одного з приватних детективних агентств в Україні.

Так, він знав, що діяльність приватних детективів не регулюється на державному рівні. Бо в Україні немає законодавчої бази для надання і отримання послуг приватного детектива. Тому після найму, приватному детективу доводиться працювати в тіні, ховаючись від міліції і СБУ, лавуючи між молотом і ковадлом. Може бути, тому вартість послуг приватного детектива – не низька. Але йому було все одно – його дружина зникла. Кажуть, що на 10-ий день після зникнення, шанси на те, що людина ще жива, дуже малі… Він хапався за соломинку і рішуче відкидав всі боязкі спроби друзів донести цю думку до нього.

Він не спав вже 3-ій день, коли прийшов до першого детективу (знайденому за запитом в Гуглі «приватний детектив послуги і ціни»). Той був немолодий й обіцяв, що він зараз же приступить до роботи після підписання контракту з найняття приватного детектива. Надійний офіс зі зручними шкіряними кріслами, в яких він майже що засинав (за останній тиждень він спав годин 9) переконував, що аванс 70% – це нормальна ціна приватного детектива. Рівно до того моменту, як детектив зник. З його грошима. І в офісі заявили, що здавали тому в оренду кімнату за 2 тижні, а вчора детектив просто не прийшов на роботу. Його телефон мовчав.

А далі все раптово почалося як в детективному фільмі. Спочатку у нього виникло неясне відчуття, що за ним стежать. В цей час він займався тим, що робив останні дні – опитував усіх, кого міг, з мешканців прилеглих будинків.

«Ні, не бачили» – до цієї відповіді він уже звик. Вона повторювалася так часто, що вже стала мантрою. Вона немов би прилипла до нього, просила в неї повірити і піддатися розпачу.

«Забирайтеся звідси, зараз викличу міліцію, ах ти ж окаянний» – голосно прокричала йому підозріла бабулька в черговий квартирі.

Вийшовши на вулицю, поглядом він зловив якогось типа, який тут же зробив вигляд, що йшов у інший бік. Він згадав, що цей суб'єкт йому знайомий. Він періодично натикався на нього поглядом у натовпі то тут, то там останні 2-3 дня, але думав, що це – плід його запаленої і замутненої відсутністю сну свідомості. І тут на нього накотилася несвідома хвиля паніки, і він почав тікати. Бігти так, немов би за ним гналася зграя собак. Бігти, аж допоки двори старого Львова не замиготіли перед ним, злившись в єдине сіре. Він біг доки серце, яке не знало нормального сну вже який день, не збилося з ритму і змушувало його зупинитися й сісти перепочити.

Впавши на металеву лавочку, він знову побачив свого переслідувача, що йшов прямо до нього. Підстрибнувши, він продовжив свій панічний марафон і забіг в якийсь під'їзд. Шкіряні двері, ручка, поворот – і він уже всередині. Є внутрішній ключ – відмінно, закриваємо. Притулившись спиною до дверей, він зустрівся очима зі здивованими поглядами людей всередині – це виявився офіс. Питання, відповіді – і ось вже через 5 хвилин усі знають причину, по якій він вдерся у двері. І він з'ясував, що це був офіс детективного агентства «Форсеті» (на столах були візитки, звідки він чомусь запам'ятав сайт http://detective-agency.com.ua і що вони працюють у Львові, Луцьку, Тернополі, Хмельницькому, Вінниці, Житомирі та Чернівцях – всіх містах, де він був. І чому позбавлений сну мозок раптом здатний видавати цю інформацію?). Його запросили до директора цього агентства, що надає послуги приватного розшуку, детектива. Там він, жадібно випивши 2 склянки води, розповів свою історію вже спокійніше і в подробицях.

На його подив, тут з нього не зажадали аванс, а дізналися всі подробиці і обставини зникнення дружини і те, що він робив в останні дні. Сказали, що візьмуться за виконання вже завтра («Ціни на послуги детектива вам точно по кишені», говорили вони) і викликали йому таксі. На виході його супроводжувала пара міцних хлопців – співробітників агентства. Переслідувача вже не було. Поки чекали авто, вони йому коротко розповіли, скільки коштують послуги приватного детектива у Івано-Франківську, Рівному.

Він поїхав додому, щоб швидко прийняти душ і подумати, чому доля підказала йому знову найняти приватного детектива, адже до даного моменту він вирішив, що послуги детектива – черговий глухий кут. Вирішив, що до послуг приватного розшуку Форсеті його привело Провидіння. Одягнувши плаща, вийшов на вулицю. Був уже вечір, і накрапав дрібний, але теплий дощик, від чого бруківка була мокрою і часом слизькою. Він озирнувся – стеження не було. Зайшов у кафе…

Після випитої кави стало легше думати. Пошуки не можна зупиняти.

«Так, бачили таку, це наша сусідка, живе 2 поверхами вище», – він нібито не почув з першого разу. Звична мантра «Не бачили» дала збій,— «Вибачте що?», перепитав він, як в тумані. Чомусь в голові промайнула думка, що він зараз працює як агентство приватного розшуку.

«Сусідка наша, у 35-й квартирі живе» – повторила старенька і, почекавши трохи, але, не побачивши реакції, зачинила перед його носом двері. Різкий поворот і він, немов прокинувшись, перестрибуючи через сходинку, через секунди був біля дверей з жовтими цифрами «35».

Дзвінок – кроки за дверима. Не розуміючи сам, навіщо, він закрив пальцем дверне око.

«Хто там?» – «Пошта, доставка бандеролі» – звідкись народилося у нього в голові, яка, здавалося, зараз була наповнена коктейлем з емоцій, бажання спати, хвилювання й постраху.

Двері відчинила його дружина. І тут же, сполотнівши, спробувала закрити назад, але носок його черевика у дверному отворі не дав їй цього зробити.

«ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ, мила?» – «Я, ммм, я тут…». Вона мимрила, тому він рішуче увійшов в квартиру. Не було й сліду озброєних бандитів, як він собі неодноразово малював у мозку. На ліжку у спальні лежав чоловік з явно нездоровим, сірим, кольором обличчя. Він помирав.

Почувши стукіт в передпокої, він обернувся – його дружина втратила свідомість…

«Пан Іванович, ваша дружина була одружена ще з чоловіком на ім’я Микола Андрющенко» – слова директора агенції «Форсети» звучали м'яко, але переконливо – «Сьогодні він помер. Тому звинувачення в її подвійному заміжжі можна тепер пред'явити тільки в минулому часі. Наші співробітники навели всі необхідні довідки та провели розслідування. Повний звіт вже доступний вам в цій папці на столі.»

«Дозвольте, я розповім головну суть: вона, очевидно, дізналася про передсмертний стан свого другого чоловіка і поспішила до нього. Не знаючи, як виправдати перед вами свою відсутність, вона найняла приватного детектива (ось тут інформація, скільки коштував їй приватний детектив), щоб стежити за вами і не підпускати близько до неї, якщо раптом ви вийдіть на її слід. Це він вас переслідував, коли ви вбігли до нас. Особисто від себе я зауважу, що вона вас кохає, інакше не дала б установку серед його послуг як приватного детектива не тільки стежити за вами, але й оберігати від дурниць».

«Вартість послуг приватного детектива, який працював над вашою справою, в цій накладній. Ви можете оплатити цей рахунок в банку або на нашому сайті http://detective-agency.com.ua через форму оплати». І, трохи помовчавши, директор додав: «Я жалкую, що ви дізналися про все це».

Це лише одна історія, в якій змінені імена діючих оіб. Але з подібними ситуацями в агеції «Форсеті» стикаються постійно. І від профессіоналізму співробітників залежить, чи буде вирішена проблема клієнта, чи знайде він відповіді на свої питання і зможе попередити біду. Завжди раді бачити Вас своїм клієнтом!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Интервью
Каждый родитель мечтает о том, чтобы их ребенок вырос успешным человеком. Но, к сожалению, далеко не всегда так получается, кто-то связывается с "дурной" компанией или попадает в полицию. Психолог Игорь Кутузов, рассказал, как уберечь своего ребенка от криминального будущего и акцентировал внимание на том, что чаще всего такие действия подростков зависят от родителей, а не друзей. 1)Расскажите, откуда, у подростка, столь молодого человека находится столько...
Политика
Глава администрации Ингульского района Николаева Светлана Гладун написала заявление на увольнение, а мэр Николаева Александр Сенкевич его уже подписал. Об этом сообщает издание «Преступности.НЕТ», которому данную информацию она подтвердила в комментарии. "Да, увольняюсь по статье «Соглашение сторон». Пока еще не получила официального распоряжения и комментировать не могу, не читала распоряжение, позже расскажу о причинах… Это не по собственному желанию. Ещ...
Политические новости
Согласно опросу, проведенному в начале августа 2018 года, если парламентские выборы в Украине состоятся «в это воскресенье», в украинский парламент пройдут шесть политических партий. Об этом свидетельствует опрос, проведенный Международным исследовательским центром BURI (Бельгийско-Украинский научно-исследовательский институт). Так, наибольшая поддержка украинских избирателей, согласно результатам соцопроса, будет предоставлена ​​партии «Батькивщина» во гл...
Происшествия
В понедельник, 20 августа, на Николаевщине произошло два ДТП в результате погибли оба водителя, а трое пострадавших отправили в больницу. Об этом сообщает отдел коммуникации ГУНП в Николаевской области. Около 03:00 в пгт. Еланец 32-летний местный житель, управляя автомобилем ВАЗ-21014 не справился с управлением и врезался в ограждение и дерево. В результате водитель погиб на месте, а пассажиры 18-ти и 21-го годов, с телесными повреждениями доставлены в бол...
Происшествия
В четверг, 16 августа, служба по делам детей администрации Центрального района Николаевского городского совета провела очередную проверку семей, чьи дети находятся на учете, как попавшие в сложные жизненные обстоятельства и родители которых ненадлежащим образом выполняют родительские обязанности. Об этом сообщает пресс-служба горсовета. Посетили 6 семей, обследовали условия проживания детей, подготовку к новому учебному году, обеспечения детей одеждой, обу...
Общество
Сегодня, 20 августа, в Николаеве, в сквере Совета Европы возле памятника Героям Небесной Сотни, 27 правоохранителей Главного управления Национальной полиции в Николаевской области: участковых, спецназовцев, сотрудников изолятора временного содержания и сектора реагирования патрульной полиции, составили торжественную присягу. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Николаевской области. На мероприятии присутствовал и.о. заместителя начальника Главного у...
Новости компаний
В Приазовье российская агрессия ворвалась в августе 2014 года. До этого времени юг Донецкой области лишь наблюдал со стороны за событиями в Славянске, Донецке, Иловайске… В первые месяцы российской агрессии на фронтах этой необъявленной войны царил настоящий хаос. Да, собственно, и линии фронта никакой тогда не было. Локальные укрепления, блокпосты, не связанные друг с другом. Разрозненные, малочисленные добровольческие подразделения, немотивированная и де...
Общество
Депутаты перераспределили 400 тысяч гривен для восстановления отопления в Николаевской детской художественной школе. Данное решение приняли на бюджетной комиссии, сообщает 0512. Средства перераспределят из управления капитального строительства на городское управление культуры. По словам культурного управленца Юрия Любарова, на данный момент в школе отопление отрезано, а также разрушены помещения с туалетами. "Это связано с подготовкой к зиме, с нашей худож...
Общество
В понедельник, 20 августа, в Николаеве по нескольким адресам отключат водоснабжение. Об этом сообщает пресс-служба "Николаевводоканала". Отключение необходимо для проведения аварийно-ремонтных работ и коснется следующих адресов: - пер. Полярный, 2-8; - ул. 2-я Экипажная, 123; - ул. 5-я Слободская, 101; - ул. Олейника, 5.