Подружня зрада, як підтвердити або спростувати факт невірності одного із подружжя?

В наш час існує декілька варіантів вирішення цієї ситуації.

Перший варіант - проявити ініціативу та вирішити це питання самотужки. Але наскільки це просто та чи доцільно, оскільки Вами керують емоції та страх перед невідомим. Звичайно можливість самостійно спостерігати за чоловіком та дружиною, регулярно перевіряти телефон та електронну скриньку. Але не слід забувати, якщо Вас викриють не минеться без скандалу.

Другим варіантом може слугувати детектор брехні, який здобув популярності останнім часом. Але важко представити реакцію Ваших чоловіка чи дружини на дану пропозицію. Великими недоліками детектора є :

1. Використання поліграфа в Україні здійснюється на підставі норм Конституції України (ст. 28, 32), законодавства про працю та інших нормативно-правових актів. У ст. 28 Конституції України наголошується: «Жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим чи іншим дослідам». Використання поліграфа підпадає під формулювання «інші досліди». У ст. 32 Конституції України закріплено: «Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди», тобто чоловіка чи дружину Ви можете перевірити лише з їх згоди.

2. Значні фінансові витрати на оплату послуг поліграфолога.

3. Є способи,які можуть допомогти обдурити поліграф, адже це прихофізіологічний тест і при збої нормального функціонування організму.

Третій варіант вирішення проблеми подружної зради - послуги детективного агенства «Форсеті». Приватний детектив, мабуть, єдина людина, хто в цій ситуації зможе діяти оперативно і без емоцій. Після збору всієї потрібної інформації Ви зумієте прийняти спокійне, правильне рішення. Важливо і те, що, скориставшись послугами приватного детектива у Львові, Ви не будете втрачати свій дорогоцінний час, упускаючи з поля зору робочі моменти. Стеження ведеться акуратно, чоловік ніколи не здогадається про стеження, буде вести себе природно. Коректність і конфіденційність необхідне задоволення роботи, адже в разі відсутності факту зради, важливо не образити чоловіка банальними підозрами, це може привести до зіпсованим відносинам в сім'ї, до зникнення довіри на довгий період.

Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов