Південні Маски - 2013

Дев’ятий рік поспіль Південь України радо зустрічає гостей на Міжнародному фестивалі молодіжних театральних колективів, а це доводить, що глядачу не байдуже театральне мистецтво, що він чекає на нові цікаві ідеї та вистави. Театральний фестиваль – це можливість спілкування, обміну досвідом, можливість показати сучасні досягнення вітчизняних колективів та побачити нові форми роботи колективів з інших країн, це залучення молоді та дітей до перегляду театральних вистав як великих класиків драматургії, так і сучасних авторів, це самореалізація кожного учасника, шанс на прояв свого таланту, тим більше, що театральне життя на Миколаївщині і, в першу чергу, в м. Миколаєві - важлива складова історії культури Північного Причорномор`я. Слід зазначити, що історія виникнення театру на Миколаївщині бере свій початок ще з часів античності.

 Активізація творчого життя театральних колективів Південного регіону України, пропаганда театрального мистецтва серед населення, продовження традиції щорічного проведення фестивалю “Південні маски” як відкритого Міжнародного фестивалю молодіжних театральних колективів; залучення молоді та дітей до перегляду театральних вистав як великих класиків драматургії, так і сучасних авторів, пошук нових форм театру.

Відродження та підтримка розвитку молодіжних аматорських театрів Миколаївщини, України та країн СНД; відкриття молодих театральних талантів (акторів, режисерів, драматургів, сценографів, артистів оригінального жанру тощо ); зміцнення культурних та дружніх зв`язків творчої молоді Південного регіону з іншими регіонами України та творчою молоддю країн СНД та Європи; надання можливості кожному театральному колективу максимально проявити свій творчий потенціал; підвищення рівня аматорського театрального мистецтва; залучення молоді до творчого самовираження засобами театру;

налагодження творчих стосунків між аматорськими театрами Південного регіону, України та з театрами різних країн світу.

 

 

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites