Так хочется тепла

Авторская концепция: «Так хочеться тепла»… Тепло - як символ кращого світлого майбутнього, символ справжніх перемін, я думаю, через окрему людину як частину цілої країни. Зміни не обмежуються виконанням будь яких законів чи загальнолюдських норм, хоча б уже цей мінімум створив би диво. Попри агресивний, давлючий потік інформації, спрямований на формування рабського сприйняття світу, побачити і, головне, усвідомити справжню ціну людській гідності, праці, ідеї. Ми ж як ті колорадські жуки, що не саджаючи картоплю, не цінуючи чужі мозолі, просто жремо її. Ми маємо навчитися поважати себе та інших. Адже кожен індивідуальний, у кожного своє життя, своє бачення. От тільки ціна за все, крім сформованої людиною – фінансової, статусної та ін., - є ще життєва, Божа, і вона справедлива, і сплачується стовідсотково. В усіх наших діях, ваганнях, перемогах та поразках, у виборі – в усьому є своя ціна. Хотілось би бути більш свідомим при покупці в супермаркеті життя… Кожен платить по своїх рахунках, що надходять з Небесної канцелярії.»

Дмитро Савелюк, художник.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites