Читаємо всією сім'єю

Геннадій Борисов – миколаївський письменник, який пише вже чверть століття і впевнено крокує до поетичного Олімпа. Його перша книга «Малое собрание сочинений» отримала схвальні відгуки і від фахівців, і від любителів поезії. Вдалий початок надихнув автора на видання нових поетичних збірок. Протягом останнього часу з’явилася книга для читання у сімейному колі «Очень малое собрание сочинений» та поезії для дітей - «Очень веселая книжка с картинками», «Стуль», «8 ручек».

Запрошуємо дорослих і дітей до Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького на зустріч з Геннадієм Борисовим –«Читаємо всією сім’єю». На вас чекає знайомство з автором та його поезією, світлою, теплою, пронизаною гумором. Для вас звучатимуть вірші в авторському виконанні і не тільки. Вас здивує вміння поета знаходити цікаві теми в буденному і доступно розповідати про складні речі.

Оригінальним доповненням презентації стануть ляльки талановитої миколаївської художниці Олени Маркітан.

Захід проходить в рамках XIV виставки місцевих видавництв «Миколаївська книга – 2016».

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites