Відбудеться виставка об’єднання художників «Айванабугу». Виставка презентує роботи, створені під час проведення щорічних пленерів «ВішТак» у мальовничому місті Кам’янці-Подільському. Засновниками та організаторами пленерів, що проходять на базі Кам’янець-Подільського університету імені Івана Огієнка, є художники-реставратори, викладачі університету Олександр Віштаченко та Тімур Такіров. 
Протягом п’яти років пленер об’єднує художників з усієї України, демонструє своєрідний живописний зріз, представляє розмаїття художніх шкіл, незаангажований погляд на старовинне місто, створює можливість побачити всім знайомі вулички й об’єкти давнього зодчества під новим кутом. Атмосфера історичного міста й дружня атмосфера пленеру щороку надихає митців на нові творчі відкриття. 
Метою виставки у Миколаєві є популяризація живопису, народженого творчим процесом пленеру, музами, що люблять життя в усіх його проявах. 
На річці Буг можливе все…«Айванабугу» запрошує пірнути у вир почуттів, сповнених таємниць живописних краєвидів, які промовляють історією, чарами і теплом.